LARS LERIN. "Duvor".

LARS LERIN. "Duvor".
4137146. LARS LERIN. "Duvor".

Olja på duk, 22 x 14, rammått 24,5 x 16 cm. Signerad och daterad -81. Även signerad a tergo.

Smärre slitage.

Lars Lerin (Född 1954)

Tema

Lilla Kvalitén

Gör en kostnadsfri värdering!
4137146. LARS LERIN. "Duvor".

Smärre slitage.

Lars Lerin (Född 1954)

Tema

Lilla Kvalitén

Antal besök: 1 937