TESERVS, 17 delar, porslin, "Vår", Rörstrand.

413624. TESERVS, 17 delar, porslin, "Vår", Rörstrand.

Servisen består av 7 tekoppar samt 8 underfat, 7 assietter, 1 tekanna, 1 sockerskål med lock samt gräddkanna.

Bruksslitage, naggförekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, naggförekommer.

Antal besök: 3 517