VÄGGLAMPA. 1950/60-tal.

VÄGGLAMPA. 1950/60-tal.
4136237. VÄGGLAMPA. 1950/60-tal.

Polerad mässing, perforerad mässingsskärm. Längd 40 cm. Lampskärmens diameter 6,5 cm, längd 21 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 343