SOPPSLEV, silver med kokosnöt, 1800-tal.

4136182. SOPPSLEV, silver med kokosnöt, 1800-tal.

Längd ca 43 cm, trähandtag.

Bruksslitage, mindre skador. knopp saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 43 cm, trähandtag.

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 115