FIGURIN, porslin, kvinna med gitarr, Bing & Gröndahl, 1900-tal.

413614. FIGURIN, porslin, kvinna med gitarr, Bing & Gröndahl, 1900-tal.

Höjd 25 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 263