LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-talets andra hälft.

4136064. LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 20 cm. Total vikt ca 712 gram.

Bruksslitage. Fyllda.

Tema

Ett samlarhem del 13: Silver

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Fyllda.

Tema

Ett samlarhem del 13: Silver

Antal besök: 99