TULPANGLAS, 3 st, troligen Nils Landberg, Orrefors, 1900-tal.

413584. TULPANGLAS, 3 st, troligen Nils Landberg, Orrefors, 1900-tal.

Blå underfång. Höjd 27,5-28,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 904