CANAPÉ/SOFFA, trä, 1800-tal.

CANAPÉ/SOFFA, trä, 1800-tal.
413546. CANAPÉ/SOFFA, trä, 1800-tal.

Längd 185 cm
Bredd 65 cm
Rygghöjd 104 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 185 cm
Bredd 65 cm
Rygghöjd 104 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 889