BOKSKÅP, 1800-tal.

BOKSKÅP, 1800-tal.
413531. BOKSKÅP, 1800-tal.

Höjd 197, bredd 80, djup 42 cm.

Bruksslitage, renoverat 1930.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
413531. BOKSKÅP, 1800-tal.

Bruksslitage, renoverat 1930.

Nyckel/nycklar finns.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 130