TRÄSKED, Karelen, Finland 1800-tal.

4135305. TRÄSKED, Karelen, Finland 1800-tal.

Skuret och målat trä. 18 cm.

Slitage, torrspricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skuret och målat trä. 18 cm.

Slitage, torrspricka.

Antal besök: 263