RING 18 K guld med två vita stenar samt en blå. Sverige 1939. Vikt 3,85 g.

413515. RING 18 K guld med två vita stenar samt en blå. Sverige 1939. Vikt 3,85 g.

Klofattade stenar.
Storlek 22/62.

De vita stenarna med repor, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klofattade stenar.
Storlek 22/62.

Antal besök: 2 566