PARERDOLK, sk saintie, indisk, 1800-tal.

413509. PARERDOLK, sk saintie, indisk, 1800-tal.

Längd ca 43 cm.

Slitage, grepp med skadad lindning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 43 cm.

Antal besök: 2 727