TRACEY NAKAYAMA. "See Clearly Now".

4135045. TRACEY NAKAYAMA. "See Clearly Now".

Tusch och grafit på papper, 25,5 x 25,5 cm. Daterad 2005

PROVENIENS:
Brändström & Stene.

Ej examinerad ur ram.

Tema

Lilla Kvalitén

Gör en kostnadsfri värdering!

PROVENIENS:
Brändström & Stene.

Ej examinerad ur ram.

Tema

Lilla Kvalitén

Antal besök: 871