VÄSKA, läder, 1900-talets mitt.

413432. VÄSKA, läder, 1900-talets mitt.

Längd 45 cm. Bredd 17 cm. Höjd 34 cm.

Bruksslitage, märken förekommer. Fläckar på insidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 388