MOPED, Piaggio-ciao, 1980/90-tal.

4134282. MOPED, Piaggio-ciao, 1980/90-tal.

Hjul 17 tum
Rullar bra
Bromsar fungerar
Automat.

ej funktionstestad ingen funktionsgaranti lämnas, har fungerat innan enligt säljaren, repor, märken, nött.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hjul 17 tum
Rullar bra
Bromsar fungerar
Automat.

Antal besök: 1 224