GUNNAR CHRISTIAN HANSEN. Interiör/Landskap, 2 stycken, olja på kopparplåt, monogramsignerad GH.

413409. GUNNAR CHRISTIAN HANSEN. Interiör/Landskap, 2 stycken, olja på kopparplåt, monogramsignerad GH.

Dagmått 9,0 x 9,0 cm.Landskap.
Falsmått 9,8 x 10,0 cm.
Dagmått 9,0 x 9,0 cm. Interiör
Falsmått 10,0 x 10,0 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Falsmått 9,8 x 10,0 cm.
Falsmått 10,0 x 10,0 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 851