SOFFBORD i engelsk stil av idegran. 1900-tal.

413402. SOFFBORD i engelsk stil av idegran. 1900-tal.

Ovalt soffbord med skiva av idegran och fyrdelad pelarfot med lejontassar.
Längd 120, bredd 84, höjd 57,5 cm.

Bruksslitage, fanérskador på skivan.
Skivan lös, skruvar medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 030