HAMISH BLAKELY (B.1968). EFTER. GÖM OCH SÖK.

4133943. HAMISH BLAKELY (B.1968). EFTER. GÖM OCH SÖK.

Gicléetryck på duk, lagt på pannå, signerad och numrerad 78/195, utgiven av Washington Green, 2006
70,5 x 93,5 cm.; 95 x 117 cm totalt.

Bra skick.

Tema

20th Century Modern Art & Design

Gör en kostnadsfri värdering!

Bra skick.

Tema

Antal besök: 287