GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft.

413382. GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft.

Höjd, inklusive skärm, 160 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Funktion ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders samt bruksslitage.
Funktion ej genomgången.

Antal besök: 452