OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

4133772. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

Inssjölandskap. Signerad och daterad -36. 32x47 cm. Totalmått 43x58 cm.

Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelyr.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
012
Antal besök: 173