DAVID JENSEN. Olja på duk.

DAVID JENSEN. Olja på duk.
4133699. DAVID JENSEN. Olja på duk.

Landskap. Signerad och a tergo daterad 1921
26x36 cm. Totalmått 35x45 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

26x36 cm. Totalmått 35x45 cm.

Mindre ytslitage.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
012
Antal besök: 211