ADVENTSLJUSSTAKAR, 2 st, 1900-tal.

4133659. ADVENTSLJUSSTAKAR, 2 st, 1900-tal.

Höjd ca 30-35 cm.

Bristningar i ljushållarna. Bruksslitage.

Tema

Ett samlarhem del 14: Nu är det jul igen

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 30-35 cm.

Tema

Antal besök: 218