TUPP, gjutjärn, Olle Hermansson, Husqvarna, 1900-tal.

413364. TUPP, gjutjärn, Olle Hermansson, Husqvarna, 1900-tal.

Höjd 45,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 45,5 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 344