LJUSSTAKE, bemålat trä, 1900-tal.

4133640. LJUSSTAKE, bemålat trä, 1900-tal.

Längd ca 65 cm. Höjd ca 12 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 231