BARNSÄNG, växa-modell, 1900-talets slut.

4133264. BARNSÄNG, växa-modell, 1900-talets slut.

Höjd huvudgavel ca 90 cm
Bredd ca 80 cm
Längd 105- ca 170 cm
Madrass medföljer längd 110 + 55 cm.

Färgskav, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd huvudgavel ca 90 cm
Bredd ca 80 cm
Längd 105- ca 170 cm

Färgskav, repor.

Antal besök: 261