REKLAMSKYLT BATMAN BEGINS. Papp, 2000-tal.

4133178. REKLAMSKYLT BATMAN BEGINS. Papp, 2000-tal.

Mått ca 59 x 21 cm, höjd ca 157 cm.

Ytslitage samt några veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage samt några veck.

Antal besök: 177