PETER ADOLF PERSSON. Landskap med figurer, olja på duk, signerad P.A Persson 84.

413310. PETER ADOLF PERSSON. Landskap med figurer, olja på duk, signerad P.A Persson 84.

33 x 57 cm.

Utan ram samt färgslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 57 cm.

Utan ram samt färgslitage.

Antal besök: 1 755