MORTEL med PISTILL, kolmårdsmarmor, 1800-tal.

41330. MORTEL med PISTILL, kolmårdsmarmor, 1800-tal.

Höjd ca 12 cm.

Mindre lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 12 cm.

Mindre lagningar.

Antal besök: 920