LJUSSTAKE, 1950/60-tal.

LJUSSTAKE, 1950/60-tal.
4132911. LJUSSTAKE, 1950/60-tal.

Höjd ca 22 cm.

Bruksslitage, skav, kanter med mindre brännmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 22 cm.

Antal besök: 153