ANTONI TÀPIES. EFTER. ”M, ögon och kors”.

4132873. ANTONI TÀPIES. EFTER. ”M, ögon och kors”.

Litografisk reproduktion
Signerad på skylt och numrerad O242/1000. Publicerad av Ediciones Polígrafa 1999. Bifoga upplagecertifikat.
31 x 44 cm.

Räv. Det har inte undersökts utan ram. Träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografisk reproduktion
31 x 44 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 410