HANS HANSEN. armlänk, sterling silver, Stockholm 1940-talet.

413272. HANS HANSEN. armlänk, sterling silver, Stockholm 1940-talet.

mått 19 x 1,8 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

mått 19 x 1,8 cm.

bruksslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 2 262