MÅLARSTEGE i trä. 1900-tal.

MÅLARSTEGE i trä. 1900-tal.
413259. MÅLARSTEGE i trä. 1900-tal.

Höjd 113 cm.

Bruksslitage, rank och med färgfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 113 cm.

Antal besök: 6 282