BENJAMIN JOHN MERRIFIELD DONNE (1831-192). VILA UNDER SKÖRDEN.

4132267. BENJAMIN JOHN MERRIFIELD DONNE (1831-192). VILA UNDER SKÖRDEN.

Signerad och daterad 69, olja på kort
18 x 28,5 cm; 43 x 54 cm totalt.

Behöver bara en lätt rengöring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 492