FIOL med stråke och väska, 1800/1900-tal.

413156. FIOL med stråke och väska, 1800/1900-tal.

Hakstöd och axelstöd medföljer.
Längd ca 60 cm.

Mindre bruksslitage, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 60 cm.

Antal besök: 1 463