TOMTAR samt LJUSSTAKAR, keramik, 1900-tal.

4131275. TOMTAR samt LJUSSTAKAR, keramik, 1900-tal.

Högsta höjden ca 8 cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjden ca 8 cm.

Slitage, nagg.

Antal besök: 112