KAFFESERVIS, silver, 4 delar, GAB, 1900-tal. Tot vikt 1009 gram.

41312. KAFFESERVIS, silver, 4 delar, GAB, 1900-tal. Tot vikt 1009 gram.

Kanna, gräddkanna, sockerskål samt bricka. Höjd kanna 22 cm.

Mindre slitage, personnummergravyr i botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 704