SPEGEL MED KONSOLBORD, 1900-tal.

4131165. SPEGEL MED KONSOLBORD, 1900-tal.

Spegel höjd 130 cm, bredd 45 cm
Konsolbord höjd 62 cm, bredd 51 cm, djup 24 cm.

Smärre slitage, sprickor, färgskav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 271