SPECERISTÄLL, "Pyro", Gustavsberg.

4131101. SPECERISTÄLL, "Pyro", Gustavsberg.

51 x 17 x 37,5 cm.

en låda med lagning, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

51 x 17 x 37,5 cm.

en låda med lagning, slitage.

Antal besök: 290