ALFRED WILLIAM FINCH. Klocktornet, signerad, etsning.

4130996. ALFRED WILLIAM FINCH. Klocktornet, signerad, etsning.

28 x 20 cm, 55 x 44 cm.

Ej examinerad ur ram.

Alfred William Finch (1854–1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

28 x 20 cm, 55 x 44 cm.

Ej examinerad ur ram.

Adress

Eteläranta 14
00130 Helsinki
Finland

Placering
Studio
Antal besök: 215