MICK ROCK. "Lou Reed 1975".

MICK ROCK. "Lou Reed 1975".
4130761. MICK ROCK. "Lou Reed 1975".

Fine Art Pigment Print, 27,5 x 27,5 cm, rammått 50 x 47 cm. Signerad Mick Rock och numrerad AP.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 442