SUFFOLK, MANUSKRIPT, CHARLES I DATERAD 1628.

4130518. SUFFOLK, MANUSKRIPT, CHARLES I DATERAD 1628.

Inventionen daterad 1628 och skriven till fakulteten i Freston Church i Suffolk för en plats av C? Corbett, och skrivet på latin, signerad C Corbett, 32cm x 22cm.

Allmänna märken och slitage som står i proportion till åldern, men i allmänhet i god ordning.

Föremålet finns i Stowmarket, Storbritannien

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

19 Charles Industrial Estate,
Stowmarket, Suffolk
IP14 5AH
Storbritannien

Placering
Shelf 07
Antal besök: 16

Andra intressanta föremål