NORTHAMPTON, INSKRIVET MANUSKRIPT, ELIZABETH I.

4130176. NORTHAMPTON, INSKRIVET MANUSKRIPT, ELIZABETH I.

Indragningen daterad 1 april XXXX under Elizabeth I: s regeringstid, för Walter Wylemay? , med en röd vaxförsegling, 44 cm x 31 cm.

Allmänna märken och slitage som kan förväntas med åldern, men i allmänhet i god ordning.

Tema

A Private Collection of Manuscript Indentures

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Antal besök: 171