POUL CADOVIUS. Hylla, Royal system, teak, för Cado.

4130123. POUL CADOVIUS. Hylla, Royal system, teak, för Cado.

Bestående av:
Väggplatta, mått 224x80 cm
Skåp med fällbar lucka, mått 38x80 cm, höjd 42,5 cm
3 st hyllplan, mått 38x80 cm (en 30x80 cm).

Bruksslitage, smärre skador, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bestående av:
Väggplatta, mått 224x80 cm

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 382