4130123. POUL CADOVIUS. Hylla, Royal system, teak, för Cado.
Bestående av:
Väggplatta, mått 224x80 cm
Skåp med fällbar lucka, mått 38x80 cm, höjd 42,5 cm
3 st hyllplan, mått 38x80 cm (en 30x80 cm).
Bruksslitage, smärre skador, repor.
Nyckel/nycklar finns.