BLOMBORD, trä/gummiklädd metall, stringmodell, 1950/60-tal.

413007. BLOMBORD, trä/gummiklädd metall, stringmodell, 1950/60-tal.

Vitmålad under lös metallkorg.
Längd 87 cm.
Bredd 25 cm.
Höjd 63 cm.

Bruksslitage, smuts/beläggning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 87 cm.
Bredd 25 cm.
Höjd 63 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 780