BIRTHE WESSELHÖFT. Färglitografi, Katt i lånta fjädrar. Signerad och numrerad 115/160.

413001. BIRTHE WESSELHÖFT. Färglitografi, Katt i lånta fjädrar. Signerad och numrerad 115/160.

52 x 52 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 52 cm.

Antal besök: 2 460