SURREY, MANUSKRIPT, CROMWELLSK DATERAD 1656.

4129941. SURREY, MANUSKRIPT, CROMWELLSK DATERAD 1656.

Förteckningen daterad 16 juli 1656, Edward Francis/Franks, med en röd vaxsigill, 60cm 43cm.

Allmänna märken och slitage som kan förväntas med åldern, men i allmänhet i god ordning.

Föremålet finns i Stowmarket, Storbritannien

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

19 Charles Industrial Estate,
Stowmarket, Suffolk
IP14 5AH
Storbritannien

Placering
Shelf 51
Antal besök: 35

Andra intressanta föremål