HYLLA med VITRIN, trä, Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft.

412970. HYLLA med VITRIN, trä, Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft.

Vitrin-del med två dörrar med slipade glasskivor samt en överliggande låda. Två underliggande hyllplan. Brickmärkt AB Nordiska Kompaniet 0320-291106.
Längd 75 cm.
Bredd 38 cm.
Höjd 114,5 cm.

Bruksslitage, repor, ställvis något solblekt.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 75 cm.
Bredd 38 cm.
Höjd 114,5 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 382