HYLLA för LP Skivor, 1900-tal.

4129595. HYLLA för LP Skivor, 1900-tal.

Hylla på hjul med övre lådförvaring och undre hyllplan.
Bredd: 35.5 cm.
Djup: 35.5 cm.
Höjd: 78 cm.

Ytsmuts, märken och slitage. En skarv har släppt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd: 35.5 cm.
Djup: 35.5 cm.
Höjd: 78 cm.

Antal besök: 546