KARL LUNDBORG. Landskap med kyrka, olja på duk, signerad K. Lundborg -34.

412948. KARL LUNDBORG. Landskap med kyrka, olja på duk, signerad K. Lundborg -34.

25 x 35 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 35 cm.

Antal besök: 959