CARL LARSSON 1853-1919. Kersti i Svart.

412902. CARL LARSSON 1853-1919. Kersti i Svart.

Osignerad Etsning, 14,8 x 19,9 cm Utgiven av Föreningen för grafisk konst. 1910.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 392